Під час сьогоднішнього засідання сесії Сумської обласної ради керівник депутатського корпусу Віктор Федорченко вручив відзнаки органу місцевого самоврядування Сумщини військовим і волонтерам.
Почесною відзнакою «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня за сумлінну службу, бездоганне виконання службових обов’язків, підтримку високого авторитету Збройних сил України нагороджено і нашого земляка-захисника, мешканця Липової Долини Віталія Магнушевського, який донедавна відстоював українські рубежі на найгарячішому Бахмутському напрямку.
![ВИСОКА ВІДЗНАКА ЗЕМЛЯКУ — ЗА МУЖНІСТЬ І ГЕРОЇЗМ](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339093247_1619040991944815_4255305755029038015_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UZGCVut0eMsAX9eV7y7&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfC7Wsij4pxTe838q0B_rhYvZyYjR5VsJOnknhQUzhCIwg&oe=64311AE4)