На головну / НОВИНИ / ЖИТЕЛІВ РОМЕНЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ТА ДНІ БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ»
ЖИТЕЛІВ РОМЕНЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ТА ДНІ БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ»

ЖИТЕЛІВ РОМЕНЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ТА ДНІ БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ»

На території Роменського району протягом квітня-травня 2023 року буде проведено щорічну акцію «За чисте довкілля» та в її рамках 8 квітня – день благоустрою територій населених пунктів з дотриманням заходів безпеки в умовах воєнного стану.

Акція щонайперше має на меті змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій.

У рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» (1 квітня – 5 травня ) та дня благоустрою міському, сільським, селищним головам територіальних громад Роменського району  райдержадміністрацією рекомендовано забезпечити здійснення заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів; прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту; очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах; спільно з місцевими центрами зайнятості організувати роботу над залученням безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою населених пунктів.

Кожен житель повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, адже підтримання порядку – це запорука здоров’я і краси нашого краю.

За повідомленням Роменської РВА

Про нас Наш край

Перевірте також

У Синівській громаді два ліцеї стануть гімназіями

У Синівській громаді два ліцеї стануть гімназіями

На засіданні сесії Синівської сільської ради 4 липня депутати більшістю голосів підтримали рішення про перепрофілювання …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page