На головну / Головні новини / За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?
За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?

За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?

Про наміри підприємства ЖКГ підвищити тарифи повідомили

в Липоводолинській  селищній раді.

Вартість послуг зросте на 10 гривень  26 коп. за куб (на 32%). Вода із 31,93 грн може здорожчати до 42,19 грн за куб, а послуга з водовідведення – із 48,50 грн до 61,75 грн.

За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?«КП ЖКГ «Липоводолинське» інформує споживачів послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення про намір встановлення на 2024 рік тарифів на комунальні послуги – послуги із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» – таким є повідомлення.

За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?

Як пояснюється, оскільки зросли прожитковий  мінімум для працездатних осіб та мінімальна зарплата, зросли  тарифи на електроенергію та підвищилася вартість інших матеріальних ресурсів і послуг сторонніх організацій, чинні тарифи на послуги   водопостачання і  водовідведення, встановлені  з 1 січня 2022 року рішенням виконкому,  не відшкодовують тарифи на виробництво й надання цих послуг.  Тому й виникла потреба переглянути тарифи й установити їх на рівні економічно обґрунтованих.

Як пишуть, нові тарифи планують ввести у дію з березня 2024 року.

Зауваження і пропозиції з цього питання громадяни можуть подавати до Липоводолинської селищної ради до 10 лютого включно.

Про нас Наталія Шутько

Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети "Наш край", сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

«Unbroken»: місце, де незламних повертають до повноцінного життя

«Unbroken»: місце, де незламних повертають до повноцінного життя

У рамках престуру на Львівщину, організованого Харківським пресклубом, журналістка «Нашого краю» мала змогу побувати в …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page