На головну / Головні новини / ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НАДАВАТИМЕ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ
ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НАДАВАТИМЕ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НАДАВАТИМЕ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

На сесії  селищної ради внесли зміни до Програми  соціального захисту населення  на 2023 рік. Вони, зокрема, стосуються й виплат військовослужбовцям чи членам їхніх родин.

25 тисяч гривень – такою є грошова допомога на поховання військовослужбовця. Вона надається одному із членів родини загиблого чи померлого під час виконання військового обов’язку у період воєнного стану за розпорядженням селищного голови.

5 тисяч гривень – грошова допомога  військовослужбовцю або одному із членів його родини. Вона надається за заявою та доданих до неї документів, що підтверджують факт проходження служби  у період воєнного стану (після 24 лютого 2022 року), а також реальну потребу в придбанні обладнання, спорядження, оплату проїзду тощо (індивідуально в кожному випадку). За рішенням виконавчого комітету в окремих випадках розмір грошової допомоги може бути збільшено.

Нагадаємо, що згідно з цією програмою військовослужбовці та члени їхніх родин можуть отримати матеріальну допомогу на лікування.

Про нас

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page