На головну / Uncategorized / ПРЕДСТАВНИКИ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У «КАЛНИШЕВІЙ РАДІ»

ПРЕДСТАВНИКИ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У «КАЛНИШЕВІЙ РАДІ»

Багаточисельною була делегація Синівської громади на регіональному святі козацької слави та мужності «Калнишева рада», що відбулося 11 липня у селі Пустовойтівка. Як поінформувала редакцію начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Людмила Лепська, в підготовці й представленні майстерно облаштованого українського дворика взяли участь представники всіх старостинських округів, що входять до складу ТГ.

Гості свята могли милуватися творчими роботами жителів Синівської громади на виставці декоративно-вжиткового мистецтва, підготовленій синівськими й подільківськими культпрацівниками, частуватися смаколиками, які презентували підставські господині, насолоджуватися співом капустинського і саївського вокальних колективів та підтанцьовувати під запальних колядинецьких музик.

Синівські артисти також взяли участь у концертній програмі свята. Хоч і поморилися, та всі представники синівської делегації отримали задоволення й масу позитивних вражень від цікавого заходу.

 

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page