На головну / Головні новини / ПРОДОВЖУЄМО ТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ
ПРОДОВЖУЄМО ТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ

ПРОДОВЖУЄМО ТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ

Газета «Наш край» є чи не єдиним джерелом достовірного контенту на території Липоводолинської та Синівської громад. Тож працівники редакції  продовжують щоденно надавати унікальну, важливу і об`єктивну інформацію для місцевих мешканців як на сторінках друкованого видання, так і на сайті «Липова Долина. NEWS».

У березні 2023 року ми порушували важливі теми, які стосувалися соціальних виплат. Газета розповідала про можливості для військовослужбовців та членів їхніх родин отримати фінансову допомогу з місцевого бюджету, розбиралася в деталях зростання пенсійних виплат, пояснювала нюанси встановлення статусу члена сім`ї загиблого захисника тощо.

З початку повномасштабної війни її учасниками стали понад 500 липоводолинців. Важливою місією медіа є розповіді про наших захисників-земляків. Протягом березня на сторінках газети опубліковано матеріали про мешканців Липової Долини Олену Клімчук і Олександра Коренєва, які зараз захищають Україну на гарячих напрямках, а також нарис про загиблого колядинчанина Олексія Мальцева.

Вже традиційно розповідали і про щоденну клопітку працю місцевих волонтерів, які регулярно відправляють гуманітарні вантажі військовослужбовцям на різні напрямки. Також готували й публікували матеріали, які висвітлювали діяльність органів місцевого самоврядування, галузей освіти, культури, спорту.

Ми продовжуємо тримати інформаційний фронт. Про результативність нашої діяльності свідчить зростання тиражу газети на 50 екземплярів у ІІ кварталі 2023 року.

Завдяки постійній підтримці Української Асоціації Медіа Бізнесу відчуваємо впевненість у стабільній роботі редакції і в найближчому майбутньому.

ПРОДОВЖУЄМО ТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ

ПРОДОВЖУЄМО ТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ

Про нас Наш край

Перевірте також

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

У Липоводолинській громаді стартував проєкт із відновлення доступу до медичних послуг для жителів віддалених населених …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page