На головну / Головні новини / ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ

В цьому «Наш край» пересвідчився, відвідавши визначені місця безпеки, розташовані у відділенні місцевої пожежно-рятувальної частини, секторі поліції та дитячому садку «Веселка».

У відділенні державної пожежно-рятувальної частини, що по вулиці Роменській, за словами місцевих рятувальників, можна буде перечекати навіть період довготривалого блекауту. Тут тепло, є світло, інтернет, запас води, їжі, чай, кава, іграшки для дітей. Працівники ДПРЧ навіть облаштували робоче місце для журналіста!

В пункті незламності цілодобово чергують два рятувальники, завдання яких – здійснювати прийом людей та  надавати будь-яку допомогу. Поки що великого напливу людей немає, оскільки ситуація з подачею електроенергії в громаді стабільно-прогнозована, й до графіка 2 через 2 громадяни вже пристосувалися і в домашніх умовах.

Готовий до прийому мешканців пункт незламності у дитсадку «Веселка». З ранку до вечора тут чергує поліцейський, вночі – сторож дитсадка. В закладі є все необхідне – генератор, павербанки, запаси питної і технічної води, продукти. Під час довготривалого перебування відвідувачі зможуть розміститися в кімнаті однієї з груп на карематах і надувних матрацах, що є в наявності.

                       

 

 

Пункт незламності в місцевому секторі поліції облаштовано в кімнаті прийому громадян. За потреби мешканці зможуть перебути період відключення електроенергії в теплі, підзарядити телефони, підключитися до інтернету, випити води, чаю, кави. Поліцейські створили достатній запас пального для генератора та сухпайків.

   

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВОЛОНТЕРКА З ПОБИВАНКИ ОСВОЇЛА ПОШИТТЯ МАСКУВАЛЬНИХ ПЛАЩ-НАКИДОК

На сторінках «Нашого краю» ми вже розповідали про Катерину Миколаївну Онопрійчу, яка з перших днів …

Залишити відповідь