На головну / Головні новини / «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» – ПРОЄКТ ГАЗЕТИ «НАШ КРАЙ» НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ

«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» – ПРОЄКТ ГАЗЕТИ «НАШ КРАЙ» НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ

Наприкінці червня вийшов із друку перший номер спецвипуску «Разом до Перемоги». Це проєкт редакції газети «Наш край» на підтримку військовослужбовців Збройних сил України.
Розуміючи важливість друкованого медіа в прикордонній області, ми щотижня розповідаємо про захисників-земляків, волонтерів, мешканців наших громад, які щоденною працею наближають перемогу.
На нашу думку, інформаційна підтримка потрібна і військовим, які цілодобово несуть службу на різних важливих напрямках фронту. Тому редакція «Нашого краю» за власні кошти, у партнерстві з ГО «Інститут масової інформації», підготувала й надрукувала спецвипуск «Разом до Перемоги» . За допомогою місцевих волонтерів ми передаватимемо газету у військові підрозділи, де воюють земляки.
Попередньо таких номерів спецвипуску в рамках проєкту буде три: у червні, липні й серпні. Та ми плануємо й надалі працювати над тим, щоб мати змогу готувати для наших захисників чергові вісточки з тилу.

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь