На головну / Головні новини / У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАПРАЦЮВАВ «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС»

У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАПРАЦЮВАВ «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС»

Вже трохи більше місяця в Центрі надання адміністративних послуг Липоводолинської селищної ради працює «Паспортний сервіс». Це означає, що громадяни можуть скористатися послугами із вклеювання фото до паспорта громадянина України (у формі книжечки) по досягненню 25-ти та 45-річного віку, а також оформлення ІD-картки і  паспорта громадянина України для виїзду за кордон  безпосередньо в Липовій Долині.

«Паспортний сервіс», послуги якого користуються великим попитом серед мешканців Липоводолинської та Синівської громад,  на початок липня надав уже більше 100 послуг. Робота ЦНАПу в цьому напрямку стала можливою завдяки співпраці громади з проєктом “Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine.

Прийом громадян відділом ЦНАПу Липоводолинської селищної ради здійснюється з понеділка по п’ятницю включно. Контактні телефони для довідок: 0995247469;

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

«ДІТИ ВІЙНИ»: ЧИ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ЛИПОВОДОЛИНЦІ

Статус “дитина війни” донедавна асоціювався виключно з Другою світовою війною. Багато хто пам’ятає, як у …

Залишити відповідь