На головну / Uncategorized / ЯКІ ПАСПОРТИ БІЛЬШЕ НЕ Є ДІЙСНИМИ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ

ЯКІ ПАСПОРТИ БІЛЬШЕ НЕ Є ДІЙСНИМИ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ

У зв’язку зі змінами в законодавстві, починаючи з 2023 року, стало актуальним питання перевірки відповідності (однакового написання) транслітерації (написання латиницею) в IDкартці та закордонному паспорті, або у двох наявних закордонних паспортах.

Як пояснює Олександр Степанюк, завідувач Недригайлівського сектору Управління ДМС України в Сумській області, у разі встановлення розбіжностей (різного написання) дійсним залишається лише останній оформлений документ.

Тобто, видані раніше документи з транслітерацією, що не відповідає останньому оформленому документу, необхідно обміняти протягом місяця з дати отримання нового документа. У разі неподання такого документа для обміну він автоматично визнається недійсним.

Наприклад, якщо ви отримали ID-картку в 2021 році, а у 2022 році оформили паспорт для виїзду за кордон та виявили, що транслітерація імені й прізвища у цих документах різна, це означає, що ваша ID- картка з іншою транслітерацією не є дійсною та підлягає обміну.

Державна міграційна служба переконливо рекомендує перевірити транслітерацію в паспортних документах та у випадку встановлення розбіжностей звернутись до підрозділу ДМС/уповноваженого суб’єкта з питань прийому заяв на оформлення паспортних документів.

Якщо транслітерація є однаковою – всі ваші документи залишаються  чинними до кінця їх терміну дії!

Перевірити дійсність документів можна на сайті Державної міграційної служби.

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page