На головну / НОВИНИ / АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ОТРИМАЛА ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЦРЛ

АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ОТРИМАЛА ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЦРЛ

Нещодавно на Сумщину надійшла гуманітарна допомога із В’єтнаму для медицини – 6 апаратів штучної вентиляції легень та засоби індивідуального захисту.  Її вже розподілили для лікарень і голова облдержадміністрації Роман Грищенко передав апаратуру медичним закладам.

В числі одержувачів “гуманітарки” і Липоводолинська центральна районна лікарня. Головний лікар ЦРЛ Олексій Бадіон розповів, що 29 вересня він привіз із обласного центру апарат ШВЛ вартістю 214,7 тис. грн.  Апарат буде встановлено в стаціонарному відділенні, за необхідності лікарі ЦРЛ будуть його використовувати для лікування хворих. 

Інші 5 апаратів ШВЛ в області одержали Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Красовицького, Сумська клінічна лікарня №5, Краснопільська ЦРЛ  і два апарати – Білопільська ЦРЛ.

Крім цього, 29 вересня в Липоводолинську ЦРЛ привезли й замовлену раніше для лабораторії тест-систему ІФА, за допомогою якої тестується COVID-19. Її  придбано за кошти  селищної і сільських рад (166,8 тис. грн).

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?

Про наміри підприємства ЖКГ підвищити тарифи повідомили в Липоводолинській  селищній раді. Вартість послуг зросте на …

Залишити відповідь