На головну / Головні новини / ВХІД У ПІДСТАВСЬКУ ШКОЛУ РОЗПЛОМБОВАНО

ВХІД У ПІДСТАВСЬКУ ШКОЛУ РОЗПЛОМБОВАНО

Як повідомляли нещодавно, під час перебування в Липовій Долині голови ОДА Романа Грищенка, Сергій Гресь та Андрій Воробйов передали керівнику звернення підставчан щодо відкриття школи для усунення недоліків з пожежної безпеки. І ось вчора, 26 серпня, на виконання припису Управління ДСНС в Сумській області, пожежники зняли опломбування будівлі “для усунення недоліків до 1 січня 2021 року”.

За  5 днів до нового навчального року школа, що протягом кількох місяців не бачила ні учнів, ні вчителів, мала якийсь «заплаканий» вигляд. На порозі зустрічала  пожовкла від спраги кімнатна троянда, у коридорах, класних кімнатах теж майже засохлі, а подекуди й сухі квіти…

На шкільному подвір’ї на той час з’явилося кілька батьків. Вони прийшли забирати документи своїх дітей зі школи, щоб віддати їх у сусіднє село. Зі слів директора, із 30-и у школі ще залишалося 20 дітей. 

Чи зуміють підставчани згуртуватися, щоб зберегти навчальний заклад, як цього хотіли, чи все ж поведуть дітей навчатися деінде? Про це розповімо читачам «Нашого краю». Першовересень – не за горами.

А в навчальному закладі тим часом розпочалося наведення порядку…

 

Про нас Наш край

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь