На головну / НОВИНИ / ЛІКВІДУЄТЬСЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
ЛІКВІДУЄТЬСЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛІКВІДУЄТЬСЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 жовтня голова районної державної адміністрації Іван Яременко видав розпорядження «Про ліквідацію відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації».

 В ньому зазначається: «… в зв’язку із передачею навчальних закладів району у підпорядкування Липоводолинської та Синівської ОТГ, з метою оптимізації структури РДА та раціонального використання бюджетних коштів: припинити шляхом ліквідації діяльність  відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської  районної державної адміністрації (юридична адреса: вул. Полтавська, 25, смт Липова Долина Сумської області, 42500)». Утворено ліквідаційну комісію на чолі з начальником відділу Дмитрушко Л.М., яку зобов’язано попередити у встановленому чинним законодавством порядку підпорядкованих працівників про скорочення їх посад з 15.12.2020 року та забезпечити дотримання вимог трудового законодавства, пов’язаних із ліквідацією відділу.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page