На головну / ВІЙНА / «Золотим хрестом» нагороджений Сергій Марченко із Подільок

«Золотим хрестом» нагороджений Сергій Марченко із Подільок

– Наш земляк-захисник нагороджений великою державною нагородою – «Золотим хрестом» , – телефоном повідомив редакцію «Нашого краю»  Володимир Овсієнко з Подільок. – Напишіть і про нього. Нехай знають, які наші подоляни!

– Звичайно напишемо, – кажемо й просимо детальніше розповісти, хто ж ушанований такою  високою відзнакою.  

Як дізналися, це – Сергій Васильович Марченко.

Народився Сергій у Подільках, там закінчив місцеву школу, потім Синівський ПАЛ і Сумський державний педагогічний університет та отримав фах вчителя фізкультури.

Довелося чоловіку працювати й за фахом, у одному з навчальних закладів Сум, і у фермерському господарстві «Довіра-інвест»,  яке очолює його брат Іван Васильович Марченко.

У червні 2022 року Сергій прийняв важливе рішення: добровольцем стати на захист України від рашистів.

Після навчання на Львівщині, маючи права тракториста –машиніста, став механіком-водієм  САУ та був направлений на бойові позиції в Бахмутський  район Донецької області. Й нині на згаданому напрямку разом із побратимами освоюють нову бойову техніку та нищать ворога.

10 жовтня 2023 року наказом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного Сергій Марченко відзначений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». 

– Подоляни пишаються своїм земляком! –  завершує розмову Володимир Миколайович. – Бажаємо Сергію скорішої Перемоги та щасливого повернення додому!

«Наш край» приєднується до цих побажань! Пишаємося нашими земляками!

Про нас Наталія Шутько

Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети "Наш край", сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь