«Наш край» продовжує практику виїздів у малі села Липоводолинської й Синівської громад. Днями ми побували в Галаївці й Чирвиному. В наступних номерах познайомимо вас із мешканцями «глибинки» та розповімо, які проблеми сьогодення хвилюють людей.
![МЕШКАНЦІ ГАЛАЇВЦЯ Й ЧИРВИНОГО ПОДІЛИЛИСЯ З "РАЙОНКОЮ" СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ МЕШКАНЦІ ГАЛАЇВЦЯ Й ЧИРВИНОГО ПОДІЛИЛИСЯ З "РАЙОНКОЮ" СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ](https://lipdol.news/wp-content/uploads/2022/08/галаївець-660x330.jpg)
«Наш край» продовжує практику виїздів у малі села Липоводолинської й Синівської громад. Днями ми побували в Галаївці й Чирвиному. В наступних номерах познайомимо вас із мешканцями «глибинки» та розповімо, які проблеми сьогодення хвилюють людей.
Відповідне рішення прийняли депутати на сесії 12 липня. «Пленарне засідання ради транслюється в мережі Інтернет …
You cannot copy content of this page