На головну / Головні новини / МЕШКАНЦІ СЕМЕНІВКИ  ЗАЛИШИЛИСЯ ВІДРІЗАНИМИ ВІД ЦЕНТРУ ГРОМАДИ ТА РАЙЦЕНТРУ
Фото для ілюстрації

МЕШКАНЦІ СЕМЕНІВКИ  ЗАЛИШИЛИСЯ ВІДРІЗАНИМИ ВІД ЦЕНТРУ ГРОМАДИ ТА РАЙЦЕНТРУ

Віднедавна припинив свій рух автобус за маршрутом “Семенівка – Ромни”. Чому так сталося? Це запитання редакція поставила  перевізнику Олександру Купальному. Він пояснює ситуацію збитковістю рейсу.

Як розповів Олександр Іванович, маршрут «Семенівка – Ромни» ним було відкрито 17 років тому. За цей час було пережито різні моменти, проте завжди безоплатно здійснювали перевезення пільгової категорії громадян і транспорт ходив. До того ж їздили розбитими дорогами, вкладаючи чималі кошти в ремонт маршруток. Зараз цей маршрут є вкрай збитковим. Ускладнив ситуацію ще й коронавірус, карантині обмеження, що діють час від часу.

Зокрема, зі слів перевізника, дуже зменшився пасажиропотік: не вдавалося заробити навіть на заправку маршрутки, а є ще ж зарплата водія, знову ж таки ремонт транспорту та інші витрати. Немає можливості платити водію гідну зарплату. Як результат – він звільнився. Це одна з причин, чому призупинили рейс.

– Так, призупинили, а не закрили, – розповідає Олександр Купальний, –   Вдасться знайти водія, намагатимемося знову відновити маршрут, щоб люди могли їздити в районний центр чи в Липову Долину.

Про нас

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь