У Великоліському сільському клубі в заході «Молюсь за тебе, Україно!» взяли участь аматори сцени СК та гурт “Перлина” однієї з релігійних організацій. Зібрані кошти (4270 грн) були перераховані на рахунок ГО “Спілка учасників АТО 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади”.
Благодійний концерт «Все буде Україна» у Подільківському сільському будинку культури зібрав небайдужих мешканців старостинського округу. Протягом заходу проходив збір коштів для потреб Збройних сил України. Всього подільківці зібрали більше 8 тисяч грн, які будуть перераховані на благодійний рахунок ЗСУ.
![У ДВОХ ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЯ БЛАГОДІЙНІ КОНЦЕРТИ](http://lipdol.news/wp-content/uploads/2022/06/благодійний-великий-ліс.jpg)