Ця конструкція раніше слугувала Дошкою пошани, та в останні роки не використовувалася за призначенням. Розмалювала панно в українському стилі місцева жителька Олена Зарва.
![У ПОДІЛЬКАХ В ЦЕНТРІ СЕЛА З`ЯВИЛОСЯ ЯСКРАВЕ ПАТРІОТИЧНЕ ПАННО У ПОДІЛЬКАХ В ЦЕНТРІ СЕЛА З`ЯВИЛОСЯ ЯСКРАВЕ ПАТРІОТИЧНЕ ПАННО](https://lipdol.news/wp-content/uploads/2023/06/панно-подільки-660x330.jpg)
Ця конструкція раніше слугувала Дошкою пошани, та в останні роки не використовувалася за призначенням. Розмалювала панно в українському стилі місцева жителька Олена Зарва.
Закупівля транспортних засобів здійснюватиметься на умовах співфінансування з обласного бюджету (50/50), розмір внеску кожної громади …
You cannot copy content of this page