На засіданні виконавчого комітету селищної ради 26 квітня прийнято рішення «Про відзначення днів сіл та дня селища Липоводолинської селищної територіальної громади». Відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради доручено організовувати з цієї нагоди благодійні концерти (у рамках проведення культурно-мистецького фестивалю «Вінок єднання»), з дотриманням вимог законодавства та обмежень воєнного стану, в тому числі з використанням медіаресурсів.
![ЯК ЦЬОГОРІЧ ВІДЗНАЧАТИМУТЬСЯ ДНІ СІЛ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ? ЯК ЦЬОГОРІЧ ВІДЗНАЧАТИМУТЬСЯ ДНІ СІЛ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ?](https://lipdol.news/wp-content/uploads/2023/05/день-села-660x330.jpg)