На головну / ЖИТТЯ / ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ: МАЛЮКАМ БУЛО ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ, ТА НЕ ВСІ БАТЬКИ СКОРИСТАЛИСЯ ЦІЄЮ МОЖЛИВІСТЮ

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ: МАЛЮКАМ БУЛО ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ, ТА НЕ ВСІ БАТЬКИ СКОРИСТАЛИСЯ ЦІЄЮ МОЖЛИВІСТЮ

Районний фестиваль народної творчості «Барви дитинства» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей зібрав у райцентрівському парку «Козацький» близько двадцяти дитячих колективів. Незважаючи на нічну зливу, всі вони вчасно дісталися Липової Долини і більше двох годин демонстрували свої вокальні й танцювальні здібності на відкритій сцені та розважали дітлахів. Безкоштовні батути, веселі ігри, інші забави, солодощі й безпрограшна лотерея також були до послуг малечі.

Та на 11 годину (час початку заходу) лише невелика частина батьків з дітками «підтягнулися» в центр. Їх побільшало близько дванадцятої, і до батутів навіть вишикувалася невелика черга. Проте вже через годину лужок почав поступово пустіти.

Якось стало шкода зусиль організаторів, що підготували веселе, нешаблонне свято. Адже лише встановлення одного великого батута коштувало 7 тис. грн. А хто порахує, чого варті затрати культпрацівників, які привезли дитячі колективи з віддалених Лучки, Семенівки, Подільок, врешті-решт, підготовка й хвилювання юних артистів?

Немовби й було чим зайнятися діткам, не розбалуваним міськими розвагами, у вихідний день, та й тим не скористалися. Напевно, якби на лужку був організований продаж шашлику та міцних напоїв, народ зібрався б у більшій кількості.

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь