На головну / НОВИНИ / ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ
ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ

ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ

Як повідомив редакції “Нашого краю” Володимир Ткаченко, начальник УСЗН   райдержадміністрації, Уряд виділив 1,6 мільярда гривень із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої та другої груп  платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, яка була прийнята 22 квітня 2020 року, допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої груп платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-и років – 1779 грн; для дітей віком від 6-и до 10-и років – 2218 гривень).

Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його скасування. Заява встановленого зразка та  необхідні документи подаються до місцевого органу соціального захисту населення

Про нас Наш край

Перевірте також

Вікторія Павлюченко: «Я пішла на війну, щоб разом із сином захищати Україну від ворогів»

Вікторія Павлюченко: «Я пішла на війну, щоб разом із сином захищати Україну від ворогів»

Сергій МІНЯЙЛО Сьогодні українські жінки поряд із чоловіками зі зброєю в руках захищають нас від …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page