Перший етап обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвячений 30-й річниці незалежності України відбувся нещодавно в селі Побиванка. Давно не бачила сцена місцевого клубу такої кількості учасників. Понад 70 осіб, серед яких було й дуже багато дітей, людей пенсійного віку, подарували глядачам концерт і гарний настрій. А виступати було перед ким, бо глядацька зала була вщент заповнена місцевими жителями й гостями.
Детальніше про це читайте в одному з наступних номерів «Нашого краю».
![І ЗНОВУ ФЕСТИВАЛЬ РОЗПОЧАВ СВОЮ ХОДУ ЛИПОВОДОЛИНЩИНОЮ](http://lipdol.news/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0713-1024x768.jpg)