На головну / ЖИТТЯ / Липоводолинська амбулаторія приймає хворих з ознаками ГРВІ через черговий кабінет
Липоводолинська амбулаторія приймає хворих з ознаками ГРВІ через черговий кабінет

Липоводолинська амбулаторія приймає хворих з ознаками ГРВІ через черговий кабінет

Головний лікар Липоводолинського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник проінформувала на засіданні виконкому селищної ради про діяльність центру в напрямку боротьби з поширенням коронавірусу.  «В добрий час сказати, на сьогодні ситуація на Липоводолинщині благополучна», – наголосила вона.

Головний лікар повідомила, що заклад забезпечений засобами захисту для персоналу, дезінфікуючими матеріалами. Проте їх, можливо,  треба буде мати в більшій кількості, тому вони додатково замовлені.

У зв’язку із впровадженням карантинних заходів та для запобігання поширенню коронавірусу Центр ПМСД змінив графік та умови прийому хворих. Так, прийом хворих із ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та гострих респіраторних захворювань в амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Липова Долина здійснюється через черговий кабінет, який працює з 8-ї до 19-ї години.

Віталіна Олійник також наголосила, що пацієнтам для отримання інформації з будь-яких питань треба звертатися до свого сімейного лікаря або за телефонами закладу:

05452-5-14-98 – приймальня;

05452-5-17-01 – реєстратура;

0961724602 – реєстратура;

0669400420 – реєстратура;

0669400414 – черговий лікар;

0973514736 – черговий лікар.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page