На головну / ЖИТТЯ / ОПРИЛЮДНЕНО РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019-го РОКУ
ОПРИЛЮДНЕНО РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019-го РОКУ

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019-го РОКУ

Рейтинг складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua». До нього потрапив 231 начальний заклад Сумщини, що посіли  найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. Як повідомляє «Освіта.ua», у якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019-у році.

Школи в таблиці розташовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу  лідером в області є Конотопська гімназія.

Загалом, у першій десятці рейтингу Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 1 імені П.І.Калнишевського, Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей, Шосткинська гімназія, Конотопська ЗОШ I-III ст. №10, Кролевецька спеціалізована школа I-III ст. № 1, Краснопільська гімназія, Зноб-Новгородський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ст., Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 2 імені акад. А.Ф.Йоффе і замикає десятку – Заводська ЗОШ I-III ст. Кириківської селищної ради Великописарівського району.

Потрапили до рейтингу й чотири навчальні заклади району. Відкриває другу десятку КЗ Липоводолинська спеціалізована школа I-III ст, яка знаходиться на 11 місці,  Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст. – Саївський ДНЗ – на 32-у, Беївський навчально – виховний комплекс: Беївська ЗОШ I-III ст. – Беївський ДНЗ – на 111-у, а Берестівська ЗОШ I-III ст. – на 143-у місці. 

У цілому Сумська область у рейтингу областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання займає 7-е місце. Попереду Київська, Львівська, Черкаська, Харківська, Тернопільська та Полтавська області.

За матеріалами  osvita.ua

Про нас

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page