На головну / НОВИНИ / ПЕРЕДПЛАТИТИ «НАШ КРАЙ» ВІДТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН!
https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=94292?utm_source=banner&utm_medium=own&utm_campaign=izdateli_2020&utm_content=nash_kray

ПЕРЕДПЛАТИТИ «НАШ КРАЙ» ВІДТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН!

До завершення передплати «Нашого краю» на ІІ півріччя залишається обмаль часу.  Якщо ви ще не встигли цього зробити, не обов’язково йти на пошту чи чекати листоношу. Скористайтеся передплатою онлайн.

На нашому сайті ви знайдете банер із логотипом газети, натиснувши на який, одразу потрапите на сайт Укрпошти. Далі, зробивши кілька простих кроків, станете нашим передплатником.

Також є можливість опинитися на сайті Укрпошти, відсканувавши QR-код. Він розміщений нижче на банері, та буде опублікований у «Нашому краї» 12 червня.

Звичайно, люди похилого віку, старенькі, які найбільше читають «Наш край», не зможуть самостійно передплатити газету через Інтернет. Тому пропонуємо усім, хто із сучасними технологіями «на ти», виписати газету вашим рідним, батькам, дідусям і бабусям, родичам, сусідам.

Залишайте з нами! Буде цікаво!

https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=94292?utm_source=banner&utm_medium=own&utm_campaign=izdateli_2020&utm_content=nash_kray

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page