На головну / Uncategorized / ПЛОЩА ОЗИМИХ У РАЙОНІ ЗБІЛЬШИЛАСЯ. ГОСПОДАРІ СПОДІВАЮТЬСЯ, ЩО Й УРОЖАЙ НЕ ПІДВЕДЕ

ПЛОЩА ОЗИМИХ У РАЙОНІ ЗБІЛЬШИЛАСЯ. ГОСПОДАРІ СПОДІВАЮТЬСЯ, ЩО Й УРОЖАЙ НЕ ПІДВЕДЕ

В цьому році на полях Липоводолинщини сільгосппідприємства вирощують 8307 гектарів озимих зернових культур, з  них 7937 гектарів – пшениця. Таку інформацію дає Головне управління статистики в області. 

Цікавий і такий факт. Площа озимих у нашому районі порівняно з минулим роком зросла на 55,2 відсотка, а пшениці – на 77,1%. Це пояснюється тим, що  озимина повернулася на поля окремих господарств, що входять до агрохолдингів. У них останніми роками практикується своєрідне чергування культур, коли в межах одного кластера (групи господарств на території одного чи декількох районів) вирощують певні культури, а потім міняють їх місцями, засіваючи плантації в інших кластерах. Озимої пшениці в минулому році в цих господарствах Липоводолинщини не було, а в нинішньому є.

У місцевих сільгосппідприємствах традиційно площі озимини з роками не дуже відрізняються. Наприклад, у ТОВ «Альянс» у нинішньому пшеницю вирощують на 432-х гектарах, а озимий ячмінь – на 69-ти. Головний агроном товариства Андрій Мельник розповів, що стан озимих зараз задовільний.

  • Додали оптимізму щодо озимини весняні дощі, – говорить Андрій Григорович. – Посушлива осінь, несприятлива погода взимку не сприяли хорошому розвитку рослин. Але будемо сподіватися, що врожай не підведе.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

Відкриття ринку землі в Україні не втрачає своєї актуальності. Тому для підвищення правової обізнаності жителів …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page