На головну / ГРОМАДА / ПРИМІЩЕННЯ ПІДСТАВСЬКОЇ ШКОЛИ ОПЕЧАТАНЕ, АЛЕ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ТРИВАЄ. ПРО ЗАКРИТТЯ ЗАКЛАДУ МОВА НЕ ЙДЕ

ПРИМІЩЕННЯ ПІДСТАВСЬКОЇ ШКОЛИ ОПЕЧАТАНЕ, АЛЕ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ТРИВАЄ. ПРО ЗАКРИТТЯ ЗАКЛАДУ МОВА НЕ ЙДЕ

Великого розголосу набуло емоційне повідомлення в соцмережах надвечір 25 травня про те, що опечатано Підставську школу. Люди зробили висновок, що навчальний заклад закрили. Офіційних пояснень з цього приводу ніхто не дав. Тому редакція звернулася до начальника відділу освіти, молоді та спорту Синівської ОТГ Надії Ралко, аби прояснити ситуацію.

  • Так, приміщення Підставської школи опечатали працівники Липоводолинського місцевого підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій на виконання рішення суду, – повідомила Надія Миколаївна. – Справа в тому, що в ході позапланової перевірки навчальних закладів, що проводилася в кінці грудня минулого року на виконання вимог Кабінету Міністрів України, в навчальному закладі виявлено ряд порушень пожежної безпеки. У зв’язку із цим Управлінням ДСНС у Сумській області подано адміністративний позов про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду. На той час школа перебувала в районній комунальній власності. А з 1 січня 2020 року вона перейшла до Синівської громади з усіма виявленими недоліками та судовим розглядом, що тривав майже до кінця березня, коли й прийнято рішення про заборону експлуатації приміщення. На той час уже було запроваджено карантин. В школі проведено певні роботи щодо усунення порушень пожежної безпеки. Але для повного виконання приписів потрібні великі суми коштів.

За словами керівника відділу освіти, опечатування будівлі не означає закриття школи. Навчальний заклад  продовжує працювати, навчальний рік буде завершено, як і скрізь, на умовах дистанційної освіти, визначених Міністерством освіти і науки.

У зв’язку із стурбованістю людей у Підставках, викликаних цією ситуацією, керівництво громади 28 травня організовує сходку жителів села.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ПЕДАГОГИ ОТРИМАЛИ НОВІ ХРОМБУКИ

У жовтні заклади освіти Липоводолинської і Синівської громад отримали нові хромбуки. Сучасні гаджети надійшли в …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page