На головну / ЖИТТЯ / СВІТ ПОЕЗІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО КРАЮ ПОПОВНИВСЯ НОВОЮ ЗБІРКОЮ

СВІТ ПОЕЗІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО КРАЮ ПОПОВНИВСЯ НОВОЮ ЗБІРКОЮ

 «Мелодії липового цвіту» – таку поетичну назву має збірка, яка об’єднала 15 місцевих авторів – членів літературної студії ім. Федора Швіндіна, що діє при редакції районної газети «Наш край».

Виданий збірник з ініціативи директора ТОВ «Газета «Наш край» Наталії Шутько, яка одночасно є й редактором газети,  а фінансову допомогу на друк надало ТОВ «Беєве». Тож редакція газети та автори щиро дякують керівнику господарства Івану Івановичу Салу за допомогу у здійсненні цього головного бажання місцевих поетів.

Незабаром відбудеться презентація збірки, на яку запрошуватимуться усі поціновувачі поетичного слова.

Редакції «Нашого краю» у підготовці до представлення збірки допомагають бібліотекарі районної бібліотеки ім. Л.Новиченка. Саме на базі книгозбірні й має відбутися презентація книги за участі авторів.

До речі, «Мелодії липового цвіту» будуть роздані в районні, шкільні та сільські бібліотеки, тож усі, кому цікаво, ознайомитися із творчістю місцевих поетів, зможуть зробити це у своїх селах.

Про нас Наш край

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь