На головну / НОВИНИ / СВІТЛАНА ТИМОШЕНКО – В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

СВІТЛАНА ТИМОШЕНКО – В ЧИСЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Нещодавно Міністерство освіти і науки підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості». В цьому змаганні найкращі керівники гуртків закладів позашкільної освіти зі всієї України демонструють свою професійну майстерність.

У конкурсі брала участь вчитель фізики, астрономії та  інформатики Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст. С.О.Тимошенко. Вже три роки вона веде гурток «Юний дослідник» у Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, допомагає старшокласникам  готувати проекти до захисту у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та в науково-практичній конференції «Перший крок у науку».  Про досягнення її вихованців наша газета писала в одному з попередніх номерів «Нашого краю».

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» Світлана Олександрівна виборола перемогу і представляла Сумщину в третьому етапі. Тут теж вийшла в число призерів, зайнявши третє місце.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

На стіні Колядинецького ліцею з`явилась меморіальна дошка на честь полеглого на війні земляка

На стіні Колядинецького ліцею з`явилась меморіальна дошка на честь полеглого на війні земляка

В Колядинецькому ліцеї  урочисто відкрито меморіальну дошку Володимиру Олексійовичу ПЕДИЧУ – колишньому учневі закладу, Герою, …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page