Відзначатимуть його щороку 19-го червня. Відповідний Указ Президента на засіданні 3 червня затвердив Кабінет міністрів. 19 червня обрали тому, що в цей день у 2003 році Верховна Рада ухвалила закон “Про фермерське господарство”. Відтепер велика когорта сільських трудівників матиме своє професійне свято. В Указі зазначається, що нині в Україні зареєстровано 47 тисяч фермерських господарств. Це 62% від загальної кількості суб’єктів господарювання, які працюють в аграрному секторі. У нас на Липоводолинщині агропромисловий комплекс на початок цього року нараховував 76 фермерських господарств.
Перевірте також
Починаючи з серпня 2024 року, вестиметься відеозапис пленарних засідань сесій Липоводолинської селищної ради
Відповідне рішення прийняли депутати на сесії 12 липня. «Пленарне засідання ради транслюється в мережі Інтернет …