На головну / Uncategorized / В полі залишилося небагато кукурудзи

В полі залишилося небагато кукурудзи

З останніми днями цьогорічного  бабиного літа сільгосптовариства і фермери району завершували збиральні роботи на полях. Станом на 28 жовтня  скрізь було обмолочено соняшник. Його вирощували на площі близько 10100 гектарів. Середня врожайність склала 27 центнерів з гектара. Нинішній рік для олійної культури був не зовсім сприятливим. Про це свідчить той факт, що торік продуктивність гектара становила 30,5 центнера.

Не перекрила минулорічного показника і соя. Її в цьому році в районі було посіяно на площі 6256 гектарів, на кожному з яких у середньому намолочено по 19 центнерів (у 2018-у було 23,5 ц/га).

Завершується збирання зернової кукурудзи. На згадану вище дату її обмолочено на площі 17865 гектарів, що становить 89 відсотків до посіяної.  Середня врожайність становить 72 центнери з гектара, що також менше, ніж торік. Тоді на цей період мали 87,4 ц/га, щоправда, було зібрано лише 68 відсотків площ. Звичайно,  до завершення збиральних робіт цифра по кукурудзі може дещо змінитися, правда, невідомо в яку сторону.

Антоніна Копайгора

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page