На головну / Uncategorized / З 22 ТРАВНЯ МОЖУТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ДИТСАДКИ

З 22 ТРАВНЯ МОЖУТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ДИТСАДКИ

Принаймні про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на щоденному брифінгу, що відбувся 14 травня. Саме із 22 травня планується другий етап пом’якшення карантину. Це буде розглядатися на одному із найближчих засідань Кабінету Міністрів, – повідомляє МОЗ https://moz.gov.ua/article/news/z-22-travnja-planuetsja-drugij-etap-pom%e2%80%99jakshennja-karantinu%c2%a0

Зі слів міністра, серед пом’якшень, які пропонуються з 22 травня – проведення спортивних змагань, але без глядачів; робота готелів, окрім хостелів, та без функціонування ресторанів і спортивних залів; проведення зовнішнього незалежного оцінювання, робота громадського транспорту і дошкільних навчальних закладів.

Проте всі послаблення карантину можливі лише за умови дотримання протиепідемічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції антисептиками для рук тощо.

Пом’якшення будуть проводитися у 4 етапи.

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page