На головну / НОВИНИ / На Сумщині за минулу добу не виявлено нових випадків інфікування коронавірусом. А ось найбільша кількість зафіксована у Харківській області – 49.
На Сумщині  за минулу добу не виявлено нових випадків інфікування коронавірусом. А ось найбільша кількість  зафіксована у Харківській області - 49.

На Сумщині за минулу добу не виявлено нових випадків інфікування коронавірусом. А ось найбільша кількість зафіксована у Харківській області – 49.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє КНП “Сумський обласний центр громадського здоров’я” за результами брифінгу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 27 квітня.

🔺В Україні за минулу добу зафіксовано 392 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, зокрема 28 випадків у дітей та 73 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 82 особи. Одужали за добу 24 особи. Померли 11 осіб.

🔺За останню добу проведено 4251 тестування методом ПЛР.

🔺За добу найбільша кількість підтверджених випадків зафіксована у Харківській області (49), Закарпатській області (46), Чернівецькій області (34) та в місті Києві (32).

🔺МОЗ отримав близько 4500 ПЛР-систем (450 тисяч тестів) українського виробництва, які за якістю і точністю відповідають світовим стандартам. 27 квітня буде поставка ще 1600 ПЛР-систем (160 тисяч тестів).

🔺На сьогодні в Україні проводиться до 5-6 тисяч ПЛР-тестувань на добу. МОЗ планує посилити потужність лабораторій та залучити більше лаборантів, щоб збільшити кількість ПЛР-тестувань до 8-10 тисяч на добу.

🔺МОЗ контролює та чітко перевіряє якість закупівель засобів індивідуального та біозахисту по всіх регіонах країни.

🔺Цього тижня МОЗ розгляне можливість використання ІФА-тестів, які виявляють антитіла у людей, що перехворіли на COVID-19.

🔺180 українців, які 28 квітня приїдуть в Україну зі США, повинні пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію. МОЗ буде контролювати це через додаток “Дій вдома”, який мусить бути встановлений у кожного прибулого.

Про нас Наш край

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page