На головну / Uncategorized / «ЗЕМЛЯ РОЗБРАТУ» Є Й У ЛУЧЦІ: СЕЛЯНИ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ РОЗОРЮВАННЯ ЛУКІВ
Луками йде дорога до сільського стадіону й місця, де купаються місцеві

«ЗЕМЛЯ РОЗБРАТУ» Є Й У ЛУЧЦІ: СЕЛЯНИ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ РОЗОРЮВАННЯ ЛУКІВ

Учора, 11 червня, в селі відбулася сходка місцевих мешканців – власників корів. Чоловіки й жінки висловлювали своє занепокоєння з приводу того, що, як їм стало відомо, луки, де споконвіку пасли корів, роздані Держгеокадастром під особисті селянські господарства. При цьому називалися прізвища місцевих, які отримали по 2 га.

На сходці були присутні депутат районної ради Сергій Гресь, селищної ради Євгеній Сидоров, в. о. старости Лариса Тесленко. Саме до них звернулися лучани за допомогою. Найголовніше питання – як не дати розорати луки впритул річки, що протікає вздовж, та як не залишитися без пастівника. Громадських пасовищ у селі немає.

– Якщо вони розорять цю землю, де, до речі, щовесни стоїть вода, всі гербіциди будуть у річці! – говорили на сходці.

Є й інша сторона медалі – цільове призначення. Як говорилося, цю землю не можна орати й засівати. Водночас одна із власників землі заявила про можливу зміну цільового призначення.  

Щоб зберегти луки, лучани вирішили направити звернення у відповідні інстанції, з тим, щоб не надавався дозвіл на зміну цільового призначення.

Яким буде продовження цієї непростої  історії, слідкуватимемо й надалі повідомлятимемо. Та зараз це земельне питання постало серйозною проблемою, яка наробила в селі великого клопоту й внесла розлад у стосунки односельців.

Луками пролягла дорога до сільського стадіону й місця, де
купаються місцеві

 

Корови рятуються від спеки та п’ють воду з річки

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

ВОДІЙ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР БЛИЗНЮК: «НІКОЛИ Б НЕ ВЗЯВ ДО РУК ЗБРОЮ, ЯКБИ НЕ ВІЙНА»

Сергій МІНЯЙЛО З Олександром Близнюком мені вдалося поспілкуватися під час його короткочасної відпустки, яку командування …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page