На головну / НОВИНИ / ЛІКВІДУЄТЬСЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛІКВІДУЄТЬСЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 жовтня голова районної державної адміністрації Іван Яременко видав розпорядження «Про ліквідацію відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації».

 В ньому зазначається: «… в зв’язку із передачею навчальних закладів району у підпорядкування Липоводолинської та Синівської ОТГ, з метою оптимізації структури РДА та раціонального використання бюджетних коштів: припинити шляхом ліквідації діяльність  відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської  районної державної адміністрації (юридична адреса: вул. Полтавська, 25, смт Липова Долина Сумської області, 42500)». Утворено ліквідаційну комісію на чолі з начальником відділу Дмитрушко Л.М., яку зобов’язано попередити у встановленому чинним законодавством порядку підпорядкованих працівників про скорочення їх посад з 15.12.2020 року та забезпечити дотримання вимог трудового законодавства, пов’язаних із ліквідацією відділу.

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

У ХМЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ АЛЕЮ СЛАВИ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ

У день 32-ї річниці незалежності України хмелівчани вшанували пам’ять п’яти загиблих захисників- земляків, які віддали …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page