Липоводолинці поклали квіти до підніжжя монументів загиблим воїнам та вшанували пам`ять полеглих військових і цивільних українців під час Другої світової війни хвилиною мовчання.
![З НАГОДИ ДНЯ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ І СИНІВСЬКОЇ ГРОМАД ВІДБУЛИСЯ МІТИНГИ-РЕКВІЄМИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ І СИНІВСЬКОЇ ГРОМАД ВІДБУЛИСЯ МІТИНГИ-РЕКВІЄМИ](https://lipdol.news/wp-content/uploads/2023/05/мітинг-660x330.jpg)
Липоводолинці поклали квіти до підніжжя монументів загиблим воїнам та вшанували пам`ять полеглих військових і цивільних українців під час Другої світової війни хвилиною мовчання.
Відповідне рішення прийняли депутати на сесії 12 липня. «Пленарне засідання ради транслюється в мережі Інтернет …
You cannot copy content of this page