На головну / Uncategorized / МЕШКАНЦЯМ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗДАНО ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ДЕРЖАВИ

МЕШКАНЦЯМ СИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗДАНО ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ДЕРЖАВИ

Синівська сільська рада відзвітувала про видачу так званих продуктових наборів від держави жителям громади. За інформацією начальника відділу соціального захисту населення Михайла Супруна, сільською радою отримано 1021 індивідуальний продуктовий набір.

Як ми вже повідомляли раніше, рішенням виконавчого комітету Синівської сільської ради від 11 травня було визначено категорії населення для забезпечення продовольчими товарами тривалого зберігання. Першочергово це особи з інвалідністю, громадяни пенсійного віку, діти з інвалідністю, багатодітні родини.  В зв’язку із обмеженою кількістю наборів було визначено надати набори на пенсінерів із розрахунку один набір на домогосподарство.

По старостинських округах розподілено та видано таку кількість одноразових продуктових наборів: Синівка – 239, Саї – 165, Колядинець  – 188, Підставки – 130, Подільки – 150, Капустинці – 149.

Матеріал створено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПРО СПІВПРАЦЮ В РОБОТІ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ ЗАДЛЯ ІНТЕРЕСІВ ЗАСУДЖЕНИХ

говорили нещодавно в Центрі надання адміністративних послуг Липоводолинської селищної ради. Там відбулася спільна нарада за …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page