На головну / Головні новини / ПЕРШІ ОСІННІ ПРИЗОВНИКИ ВИРУШИЛИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

ПЕРШІ ОСІННІ ПРИЗОВНИКИ ВИРУШИЛИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Розпочався осінній призов на строкову службу до Збройних сил України. Сьогодні четверо юнаків-призовників, жителів нашого району, відправилися на обласний збірний пункт, звідки вже найближчими днями вирушать до учбових центрів, а після проходження відповідної підготовки – у військові частини. Це Олександр Вонок із Грабщини та жителі Липової Долини Владислав Дахно, Андрій Мазур і Валентин Гладченко.

«Мені 18 років, нещодавно я здобув фах тракториста в Синівському професійному аграрному ліцеї, – говорить Олександр Вонок. – Вирішив спочатку відслужити в армії, а потім вже починати будувати свою кар’єру. Може захочу стати військовим, якщо ні – просто матиму за плечима досвід служби. В будь-якому випадку, армія – це гарна чоловіча школа, яка правильно виховує й загартовує».

З напутніми словами до юнаків звернувся голова Липоводолинської РДА Іван Яременко. «Армія зробить із вас чоловіків та сформує характер на все подальше життя, – зауважив очільник району. – Дякую за прийняття усвідомленого рішення. Можливо, в подальшому служба в армії дасть поштовх до вибору професії військового».

Військовий комісар Станіслав Клименко вручив призовникам військові квитки, після чого, попрощавшись із рідними, хлопці організовано вирушили до міста Суми. Всього протягом жовтня-грудня поточного року до Збройних Сил України планується призвати 12 липоводолинців.

Про нас Юлія Міщенко

Журналістка газети "Наш край" і сайту "Липова Долина.NEWS"

Перевірте також

За воду в Липовій Долині доведеться платити  більше?

Про наміри підприємства ЖКГ підвищити тарифи повідомили в Липоводолинській  селищній раді. Вартість послуг зросте на …

Залишити відповідь