На головну / Головні новини / «МЕДІА ПІДТРИМКА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ: ДОРОЖНЯ КАРТА ДІЙ»
«МЕДІА ПІДТРИМКА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ: ДОРОЖНЯ КАРТА ДІЙ»

«МЕДІА ПІДТРИМКА ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ: ДОРОЖНЯ КАРТА ДІЙ»

Саме так називається новий проєкт газети «Наш край», реалізацію якого ми розпочинаємо в рамках проєкту  «Сила місцевих медіа – для посилення згуртованості українців», що реалізується Громадською спілкою «Українська Асоціація Медіа Бізнесу» у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».

В умовах нелегкого воєнного сьогодення дуже важливо надавати дієву інформаційну підтримку родинам військових, особливо тим, чиї рідні загинули, потрапили в полон чи зникли безвісти, демобілізованим військовослужбовцям із інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам тощо.

Ми підготуємо цикл матеріалів для мешканців Липоводолинської та Синівської громад  про те,  як правильно оформляти той чи інший статус, розповімо, куди звертатися в разі потреби фізичної чи психологічної реабілітації, разом із професійними експертами дамо дієві поради, як діяти у разі виникнення проблемних ситуацій.

Якщо ви потребуєте допомоги чи консультації із згаданих та інших питань, звертайтеся до редакції.

Про нас

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page