На головну / ЖИТТЯ / ЯСНОПІЛЬЩАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

ЯСНОПІЛЬЩАНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу театрального мистецтва “Маски Мельпомени” провів  Липоводолинський Будинок для дітей та юнацтва на базі Липоводолинської спеціалізованої школи 21 січня. В номінації «Театральне мистецтво» виступили лише колективи освітніх закладів Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади. Школярі із іншої громади та сільрад, що не увійшли до жодної із громад,  участі не брали.

Учасниками конкурсу стали 24 школярі з шести закладів загальної середньої освіти. Діти із задоволенням перевтілювалися в образи своїх персонажів: казкових героїв та героїв літературних творів. Всі вони дуже старалися, деякі – із хвилюванням, інші – із впевненістю та артистичністю й гарними акторськими здібностями.

Оцінювало виступи юних акторів журі – Ольга Хижняк, методист відділу освіти, молоді та спорту селищної ради (голова журі), Юлія Романюк, керівник аматорського ансамблю інструментальної музики «Козацькі музики» Липоводолинського центру культури і  дозвілля, Олена Симоненко, керівник гуртків БДЮ.

Враховуючи оригінальність сценічних творів, емоційність і рівень виконавської майстерності учасників та естетику їхнього зовнішнього вигляду, журі визначило переможців.  ІІІ місце зайняв театральний колектив «Мальва» Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., який представив драму-феєрію «Лісова пісня» Лесі Українки. Підготувала учнів Юлія Полях. На другій сходинці – театральний колектив «Лілея» Московського НВК (керівник Людмила Півень) з постановкою «Язиката Хвеська».  А ось перше місце  у театрального колективу «Тіп топ» Яснопільщанського НВК, які разом зі своїм керівником Валентиною Миргородець підготували комедійну казку «Вовк і семеро козенят на новий лад». До речі, «Тіп-Топ» не тільки найкраще виступив, а й був наймасовішим колективом.

Колектив “Тіп-Топ” Яснопільщанського НВК – володар першого місця

Переможець та призери фестивалю-конкурсу нагороджені грамотами БДЮ та відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради в номінації «Драматичний театр».

Грамоти за активну участь отримали театральні колективи: «Дивосвіт» із Русанівського НВК, керівник Валентина Антоненко; «Промінь» із Липоводолинської спеціалізованої школи, керівник Юлія Заворотько; «Посмішка» з Байрацького НВК, керівник Тетяна Пікало.

“Язиката Хвеська” у виконні школярів із Московського
Учасники театрального колективу “Мальва” Берестівської школи
“Катерина” Т.Г.Шевченка у постановці учнів Липоводолинської школи
“Від селянки до панянки” представили учні Байрацького НВК
Уривок із п’єси “Фараони” виконали учні Русанівського НВК

Про нас

Перевірте також

«ДІТИ ВІЙНИ»: ЧИ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ЛИПОВОДОЛИНЦІ

Статус “дитина війни” донедавна асоціювався виключно з Другою світовою війною. Багато хто пам’ятає, як у …

Залишити відповідь