На головну / Головні новини / ЛІКАРНЯНІ ПЛАТИТИМУТЬ І ЗА САМОІЗОЛЯЦІЮ
ЛІКАРНЯНІ ПЛАТИТИМУТЬ І ЗА САМОІЗОЛЯЦІЮ

ЛІКАРНЯНІ ПЛАТИТИМУТЬ І ЗА САМОІЗОЛЯЦІЮ

На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19, розширено перелік страхових випадків, за якими передбачено надання матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України. Йдеться про виплату лікарняних.

Як це може бути на практиці? Про це редакція запитала в головного лікаря Липоводолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіни Олійник.

  • Так, сімейні лікарі можуть оформити листок непрацездатності, якщо людина перебуває на самоізоляції під медичним наглядом, – пояснила керівник закладу.

Право на компенсацію втраченого заробітку від Фонду соціального страхування мають усі працюючі на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом, таке роз’яснення надають у Фонді. Допомога від Фонду за цим страховим випадком складе 50% від середньої заробітної плати застрахованої особи незалежно від тривалості страхового стажу та буде фінансуватися, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші п’ять днів оплачуються за рахунок коштів роботодавця). Виплати здійснюються Фондом на підставі виданого застрахованій особі листка непрацездатності.

За інформацією медиків, у нашому районі немає осіб, що перебувають на самоізоляції.

 

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

Мобільна медична команда наближає медичні послуги до сільських жителів

У Липоводолинській громаді стартував проєкт із відновлення доступу до медичних послуг для жителів віддалених населених …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page