На головну / Головні новини / РЕЦЕПТ НА «ДОСТУПНІ ЛІКИ» – ПО ТЕЛЕФОНУ
РЕЦЕПТ НА «ДОСТУПНІ ЛІКИ» - ПО ТЕЛЕФОНУ

РЕЦЕПТ НА «ДОСТУПНІ ЛІКИ» – ПО ТЕЛЕФОНУ

Багато жителів району, особливо старшого віку, користуються безкоштовними або з невеликою доплатою медикаментами  за урядовою програмою «Доступні ліки». Для цього хворі отримують спеціальний електронний рецепт від сімейного лікаря. В умовах карантину  за таким рецептом у медичний заклад іти не потрібно.

 Як повідомили редакції в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, замовити собі «доступні ліки» кожна людина, яка користується цією програмою, може, зателефонувавши до свого сімейного лікаря. Після цього вона отримає на свій телефон SMS із кодом, за яким відповідна аптека видасть медикаменти.

Нагадаємо, що райдержадміністрація визначила в Липоводолинському районі аптечні заклади ТОВ «Сумський центр здоров’я», ТОВ «Подорожник Суми» і ТОВ «Прана Фарм» суб’єктами господарювання, які здійснюють відпуск лікарських засобів за рецептами для лікування хворих на цукровий та нецукровий  діабет, безоплатно й на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page