На головну / ЖИТТЯ / ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ АРТИСТИ ЗНОВУ НА ВИСОТІ
Ансамбль "Хорол"

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ АРТИСТИ ЗНОВУ НА ВИСОТІ

Дві великі мистецькі перемоги нещодавно здобули  артисти з нашого району. Жіночий вокальний ансамбль «Веселухи» Підставського сільського Будинку культури  став лауреатом I ступеня на III Національному чемпіонаті із фольклору «EUROFOLK-Чернівці-2019». Свою творчість тут демонстрували 100 фольклорних колективів із різних куточків України та світу.

З перемогою повернувся аматорський вокальний ансамбль «Хорол» районного Будинку культури  з першого обласного фестивалю-конкурсу  козацької слави, що відбувся в селі Попівка Миргородського району Полтавської області. На ньому були представлені колективи всіх районів Полтавщини, а також  козацькі формування Запорізької, Дніпропетровської областей та два колективи  із Сумщини. «Хорол»  отримав «Гран-прі» фестивалю.

 

Колектив “Веселухи”
Ансамбль “Хорол”

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page