На головну / Головні новини / Титул «Дівчинка-весна» дістався Насті Коноваленко та Златі Павлюченко

Титул «Дівчинка-весна» дістався Насті Коноваленко та Златі Павлюченко

Карантин – не привід сидіти без діла. Зайняти себе в цей час та заохотити й розважити інших вирішила художній керівник Берестівського Будинку культури Любов Яременко.  Звернула увагу на запрошення, що з’явилося 11 квітня на сторінці жінки у соцмережі:  «Засумували на карантині? Давайте проведемо дистанційний конкурс міні-міс “Дівчинка-весна”.  Запрошувалися до участі дівчатка віком від 6 до 12 років. Зголосилися вісім  дівчаток,  які стали справжніми зірочками, бо отримували багато схвальних відгуків, і, що для них важливо, – уподобайок, які більше звикли називати «лайками». Про те, як виникла ідея проведення конкурсу, хто оцінював конкурсанток та інше говоримо з організаторкою конкурсу та  натхненником дівчаток-учасниць  Любов’ю Яременко.

 Як розповіла Любов Григорівна, такий конкурс вона планувала провести ще раніше на сцені Будинку культури, та карантин порушив усі плани. Тому й вирішила спробувати зробити все дистанційно. Найактивнішими виявилися дівчатка з Московського та Берестівки. Саме з цих двох сіл були всі вісім учасниць.

Хто ж вони? Це – шестирічна Злата Павлюченко;  12-річна Аня Кошарна; 11-річна Таїсія Мариненко; 8-річна Оля Жукова; 10-річна Аня Фатич; 11-річні – Настя Швець та Аліна Рушенко, і найменша учасниця – 5-річна Настя Коноваленко.

За умовами конкурсу було проведено чотири тури – «Знайомство», «Діти і мода», «Мама і я – гармонія життя», «Я маю талант». Всі фото і відеоматеріали розміщувалися на сторінці Любові Яременко у Facebook, тож усі охочі могли переглянути їх та оцінити. Але, як розповіла організаторка, за виступами дівчаток спостерігало ще й компетентне журі, яке теж ставило оцінки. У його складі було чотири особи, які добре знаються на проведенні конкурсів, були й раніше у журі: із м. Олешки, Києва, Сум та мешканка Липової Долини. 

Протягом доби тривав кожен із конкурсів. За цей час глядачі мали можливість оцінити дівчат в Інтернеті.

Конкурсантки отримували завдання і втілювали їх у життя. Ось, наприклад, у конкурсі «Діти і мода» хтось збирався на ретро-дискотеку та перше побачення, когось запросили у кафе й на бал-маскарад,  одна з дівчат через карантин не поїхала в кінотеатр, а іншій пощастило – вона пройшла на Х-фактор.

А яким цікавим був конкурс «Мама і я гармонія життя»! Тут, втім, як і в усіх інших конкурсах, вистачало роботи чи не всім членам родини – і татам, і мамам, і бабусям, і братикам та сестричкам, які теж потрапляли в кадри, адже були незамінними помічниками дівчат-учасниць. Разом вони пекли торти і паски, робили млинці, салати, пельмені та інші страви і все показували на відео.

Було всього, як розповіла Любов Яременко, і сльози учасниць, і радість, але перемагало їхнє бажання дійти до завершення змагання, не спинитися на пів шляху. Та й вона, допомагала, як могла, – і морально підтримувала, і з відеоматеріалом працювала, підказувала, вчила, бо дуже хотіла, щоб всі учасниці достойно виступили. Подекуди матеріали від дівчат надходили із запізненням через відсутність Інтернету, то й тут входили у положення. Коли для більшості голосування припинялося у визначений час, для тих, хто запізнився, воно тривало.

– Дуже багато нюансів було, – говорить жінка, – навіть не думала, що буде так нелегко. Але ми це зробили. Головне, що все було по-справедливому й чесно.

Підбиті підсумки. У мережі Facebook оголошено прізвище переможниці. Титул “Дівчинка-весна” дістався найменшим учасницям: Настя Коноваленко, за яку проголосувало найбільше користувачів Facebook, отримала титул «Міс-Лайк», а Злата Павлюченко, яка набрала найбільшу кількість балів від членів журі, отримала титул «Міс-Перлинка».

Настя Коноваленко

Злата Павлюченко

Завдяки спонсорам, яких організаторка шукала також через соцмережу, вдалося зібрати 1,5 тисячі гривень, за які закупили солодощі та призи для всіх учасниць конкурсу.

Хто допоміг? Як розповіла Любов Яременко, відгукнулися 5 осіб – уродженка с. Берестівка Вікторія Товста, яка мешкає в Тернополі, Валерій Шапран та Анатолій Приходько із Берестівки, Владислав Пось із Липової Долини та Валентина Пось із Московського.

Дуже багато схвальних відгуків звучало на адресу Любові Яременко. Ось окремі з них:

«Яка Ви, Любо, молодець, що придумали цей конкурс. Оживили карантин, скрасили. Щиро дякую та захоплююсь Вашим умінням працювати, навіть в обмежених умовах», «Конкурс сподобався, всі учасники чудово підготувались! Хочу побажати Вам як керівнику конкурсу вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань! Чекаємо пісенного конкурсу!».

Аня Кошарна

Таїсія Мариненко
Оля Жукова
Настя Швець
Аня Фатич
Аліна Рушенко

Про нас

Перевірте також

Змагалися липоводолинські шашкісти

27 січня в приміщенні Липоводолинської дитячої бібліотеки-філії  відбувся відкритий чемпіонат Липоводолинщини в особистій першості з …

Залишити відповідь