Масштабна дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні на розі вулиць Горького і Некрасова. З короткого коментаря начальника Липоводолинського відділення поліції Олександра Греся дізналися, що зіштовхнулися два автомобілі – «Сузукі» і «Москвич». Є потерпілі, серед них – діти. На місці події працюють слідчі. Більше про аварію – у наступному номері «Нашого краю».
Перевірте також
Починаючи з серпня 2024 року, вестиметься відеозапис пленарних засідань сесій Липоводолинської селищної ради
Відповідне рішення прийняли депутати на сесії 12 липня. «Пленарне засідання ради транслюється в мережі Інтернет …