На головну / Головні новини / Липоводолинці стали призерами Чемпіонату України з армреслінгу
Липоводолинці стали призерами Чемпіонату України з армреслінгу

У селищі Воловець, що на Закарпатті, з 8 по 14 березня проходив перший етап Чемпіонату України з армрестлінгу серед юніорів, молоді та дорослих. Цьогоріч у команді Сумщини  було потужне представництво липоводолинців – п’ять  юнаків і одна дівчина вибороли право брати участь у змаганнях такого високого рівня.

У змаганнях взяла участь 21 команда, майже 500 учасників! Армреслери зійшлись у запеклій боротьбі за титули чемпіонів та можливість представити країну на Чемпіонатах Європи та світу, котрі відбудуться відповідно у Словаччині (травень) та Молдові (серпень).

Наші армреслери показали чудові результати. У ваговій категорії до 75 кг серед дорослих мешканець Кімлички Роман Макаренко здобув І місце на праву руку і ІІІ – на ліву.

Вихованка спортивного клубу «Липова Долина» Валерія Тернова у категорії жінки-юніори до 65 кг здобула два третіх місця – на праву і ліву руку. Дівчина, яка займається армспортом лише півроку, на додачу здобула звання кандидата в майстри спорту.

Наразі проходить другий етап Чемпіонату серед юніорів і ветеранів, на який також вирушила липоводолинська команда. Сподіваємося, що наші армреслери повернуться додому з черговими перемогами.