На головну / Головні новини / Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 
Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

Саме на таку тему «Наш край» нещодавно провів опитування мешканців громади, зважаючи на резонанс, що виник у зв’язку з дооблаштуванням бігової доріжки на колишньому стадіоні (за пожежною частиною).

 У газеті ми в деталях розповідали про те, що депутати селищної ради не погодили перерозподіл коштів «із «утримання та розвитку автомобільних доріг» на «асфальтування території об’єктів благоустрою». Сьогодні, підбиваючи підсумки опитування, публікуємо думки місцевих мешканців щодо цього питання.

Всього в опитуванні взяли участь 238 осіб, що свідчить про високу зацікавленість людей порушеною темою (до попередніх наших опитувань долучалося набагато менше осіб).

Перше питання стосувалося залученості місцевих жителів до різних видів спорту.

Чи займаєтеся ви спортом?

Відповіді демонструють, що 62,2% людей займаються, решта 37,8% – ні.

Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

«Чи вистачає вам у громаді об’єктів спортивної інфраструктури?».

На це питання відповіли «так» 190 осіб, «ні» – 48.

Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

Чого саме не вистачає мешканцям?

Тут ми отримали 36 варіантів відповідей. Ось найтиповіші, часто повторювані:

– «вуличних тренажерів»

– «добудувати басейн біля школи»

– «відсутній ролердром в центрі селища»

– «немає майданчика для паркура»

– «відсутній ринг для боксу і немає самої секції»

– «відсутня бігова доріжка на рижівському стадіоні і сам стадіон в занедбаному стані»

– «відсутній у громаді стрілецький тир»

– «відсутній корт для великого тенісу»

– «немає нормальної резинової бігової доріжки»

– «відсутня підтримка спорту за межами Липової Долини».

Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

Чи підтримуєте ви відновлення колишнього стадіону (за пожежною частиною в Липовій Долині)?

Багато людей написали, що розвивати спортивну інфраструктуру потрібно, але під час війни краще всі вільні кошти спрямовувати на допомогу Збройним силам України.

Підтримують відновлення колишнього стадіону лише 18,5% респондентів, не підтримують – 75,2%. Більшість зазначила, що такі ремонтні роботи – не на часі й що даний об’єкт навряд чи користуватиметься популярністю серед місцевих жителів.

Облаштування бігової доріжки. Питання на часі? 

 

Поки тривало опитування, на сторінці «Спортивний Клуб Липова Долина» з’явився пост, в якому, зокрема, йшлося й про необхідність проведення робіт із облаштування доріжки та передумови прийняття такого рішення:

«Дирекція спортивної школи, спортивного клубу, директор Липоводолинського ліцею неодноразово зверталися до громади про те, що стадіон біля школи не завершений через початок війни і тому заняття з легкої атлетики (змагання, здачу нормативів) проводити ніде!!!

Керівництвом громади як одним із варіантів виходу із цієї ситуації було запропоновано доробити бігову доріжку на сусідньому стадіоні, так як 2/3 цієї доріжки вже зроблено і це точно б вирішило дані питання, забезпечивши загальноосвітній процес у частині фізичної культури.

Керівництвом спортивної школи і дирекцією ліцею був надісланий відповідний лист до керівництва громади і  членів виконкому з проханням виконати такі роботи для забезпечення загальноосвітнього процесу. На виконкомі лист було розглянуто і одноголосно проголосовано ЗА.

Це питання було розглянуто і на засіданні  більшості депутатського корпусу і теж проголосовано одноголосно ЗА.

На другий день після цього було засідання постійної комісії сесії на якій розглянуто це питання і рішення не прийняли, деякі депутати мотивували тим, що не на часі, але ж це на мою думку питання загальноосвітнього процесу і по вимогам законодавства все, що стосується надання можливості дітям вчитися  в тому числі і по предметам фізичної культури повинно забезпечуватися в повній мірі навіть під час Війни. Це вимоги закону і обласної міської адміністрації.

Тому я вважаю, що депутати, можливо на емоціях, прийняли неправильне рішення.

Як свідчення цього я покажу відео де діти здають нормативи на проїжджій частині або в парку.

Це на мою думку не є нормально.

До нас в спортивний клуб часто приходять діти, батьки яких зараз служать у Збройних Силах України, і коли батьки приходять у відпустку і бачать, що їхня дитини не десь “шатається по підворотнях”,  а займається в спортивнному клубі, вони висловлюють велику подяку.

Так що  не все так однозначно…».

Матеріал підготовлений завдяки фінансовій підтримці Української Асоціації Медіа Бізнесу за гроші “Німецького Фонду Маршалла з США” та “Українського Медіа Фонду”

Про нас Наш край

Перевірте також

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

Липоводолинська громада – із новим потужним генератором

У межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» (ГОВЕРЛА) Липоводолинська …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page