На головну / Uncategorized / ВІДСЬОГОДНІ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ З ВІДВІДУВАЧАМИ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

ВІДСЬОГОДНІ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ З ВІДВІДУВАЧАМИ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

Відчинила двері для читачів публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка в селищі Липова Долина та сільські бібліотеки-філії. Нині відвідувачі, дотримуючись протиепідемічних вимог, можуть завітати до книгозбірні щодня з 8 до 17 години, крім суботи та неділі.

Під час карантину працівники бібліотеки зробили поточний ремонт в читальному залі, в коридорі на східцях, що ведуть на другий поверх, де відвідувачі можуть переглянути світлини різних куточків Липової Долини, тощо. Словом зробили книгозбірню ще затишнішою й зручнішою для читачів.

Також у публічній бібліотеці створили карантин для книг, де вони знаходитимуться протягом 14 днів після перебування у читача. До речі, знаходитися в бібліотеці поки що можуть не більше двох відвідувачів. Не слід забувати й про медичні маски.

Як повідомила керівник бібліотечної галузі Липоводолинської ОТГ Світлана Лисенко, всі бібліотеки-філії забезпечені антисептиками, рукавичками та іншими протиепідемічними засобами.

Щодо клубних закладів, зі слів начальника відділу культури і туризму селищної ради Любові Дикань,   їх працівники та самодіяльні артисти поки що займатимуться репетиціями, а щодо проведення заходів буде відомо дещо пізніше.

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ОТРИМАВ ІНВАЛІДНІСТЬ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Війна приносить страждання й біль. Не тільки емоційний, але й фізичний. З початку проведення антитерористичної …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page