Мова йде про дорогу на Лебедин. Всі, кому доводилося їздити в напрямку Синівки, добре знають, як автомобілем нелегко обминати ями, що утворилися чи не вздовж усього шляху. Вже сьогодні на обідню пору до Галаївця – жодної вибоїни на трасі. До так званої в народі «хімії», що неподалік Липової Долини, було покладено асфальтне покриття, роботи тривають далі.
![ВПЕРШЕ ЗА ОСТАННІ РОКИ В РАЙОНІ КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЄТЬСЯ ДОРОГА](http://lipdol.news/wp-content/uploads/2020/06/дорога1-1024x768.jpg)
Детальніше про це розповімо в «Нашому краї», в одному з найближчих номерів – 26 червня.