На головну / Головні новини / ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ МЕДІА БІЗНЕСУ ТА UKRAINIAN MEDIA FUND

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ МЕДІА БІЗНЕСУ ТА UKRAINIAN MEDIA FUND

Це асоціація тих, хто об’єднав свої зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ. І цю місію виконують на відмінно.

З перших місяців війни Асоціація була серед перших, хто подав руку допомоги нашій маленькій редакції й допоміг фінансово в той час, коли були майже втрачені рекламодавці, коли передплатник боявся виписувати газету, бо в країні війна. Ми вчилися виживати, шукати джерела доходів, щоб видавати газету, бо сайт редакції й сторінку у фейсбуці ведемо на добровільних засадах, не отримуючи за це оплати.

Одним із величезних випробувань для нас стало постійне відключення електроенергії: ми втратили можливість не тільки писати матеріали, а й верстати газету, ставити матеріали на сайт чи в соцмережі. Тому довелося шукати прихистку там, де безперебійно працювали генератори.

Але нас врятували подарунки від  Української Асоціації Медіа Бізнесу: потужні павербанки на 30000mah із багатьма виходами. Про таке ми могли лише мріяти. А тоді без проблем стали працювати за ноутбуками, використовувати в роботі мобільні телефони, які були постійно зарядженими.

                 

Дуже приємно відчувати таку підтримку й такий вагомий внесок в утримання інформаційного фронту.

 

Про нас Наш край

Перевірте також

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ БОГДАН БАКУМЕНКО: «ДЛЯ ШВИДШОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НАМ ПОТРІБНО БІЛЬШЕ СУЧАСНОЇ ЗБРОЇ. БОЙОВОГО ДУХУ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ В НАШИХ ХЛОПЦІВ ДОСТАТНЬО»

 Молодь на війні… Ще вчора ці хлопці й дівчата сиділи за шкільними й студентськими партами, …

Залишити відповідь